Прив’язка до МАС адреси

Для підвищення безпеки в нашій мережі використовується прив’язка IP-адреси до MAC-адреси мережевої карти. При заміні мережної карти, комп’ютера або встановлення роутера Вам необхідно зателефонувати до Технічної підтримки, і ми пропишемо нову адресу Вашого адаптера.

Не завантажуються деякі сайти.

Якщо не завантажуються лише деякі сайти, а у Вас встановлений брендмауеер або антивірус, то, можливо, змінилися його налаштування. Спробуйте вимкнути його, проблема швидше за все в ньому.

Повільно завантажуються файли з певного сайту?

Такі складнощі зазвичай виникають із популярними безкоштовними ресурсами інтернету, які просто не справляються із навантаженням. Якщо у вас низька швидкість завантаження файлів з одного сайту, в той час як швидкість завантаження з інших сайтів висока і стабільна, ви звернулися саме до такого завантаженого сервера, і вплинути на ситуацію можуть тільки власники цього ресурсу.

Різниця між Мегабітом та МегаБайтом?

Часто у користувачів Інтернету виникає питання про відповідність заявленої швидкості в тарифах та реальною швидкістю скачування даних. Термін «Мегабіт» використовується для позначення швидкості передачі даних. Хоча обсяг інформації вимірюється в Мегабайтах. 1 Мбіт = 0,125 Мбайт. Таким чином, у тарифі зі швидкістю Х Мбіт/c швидкість передачі даних буде «Х розділити на 8» МБайт/c. Наприклад у тарифі 100МБіт швидкість буде 12,5 МБайт за секунду.